- Prekė sandėlyje


Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Philips 5000“ serija BHD500/00. Variklio tipas: Nuolatinė srovė. Produkto spalva: Balta, Pakabimo tipas: Pakabinimo žiedas, Laido ilgis: 1,8 m. Maitinimas: 2100 W, AC įėjimo įtampa: 220–240 V. Koncentratoriaus antgalio aukštis: 1,4 cm |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.philips.com |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,23 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,315 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2100 W |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Variklio tipas | DC |
| Šildymo lygių skaičius | 6 |
| Greičių skaičius | 6 |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Balta |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 14 mm |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 6 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,009446 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,94 kg |