- Prekė sandėlyje
Plaukų džiovintuvas „Taurus Studio Glow 1500“, 1400 W, juodas
Plaukų džiovintuvas „Taurus Studio Glow 1500“, 1400 W, juodas






Plaukų džiovintuvas „Taurus Studio Glow 1500“, 1400 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cord length | 1.8 m |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Hangable | Yes |
| Foldable handle | Yes |
| Designed for travel | Yes |
| Hanging type | Hanging loop |
| Product colour | Black |
| Power | 1400 W |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Height | 200 mm |
| Depth | 153 mm |
| Weight | 320 g |
| Width | 63 mm |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Warnings | Do not leave the appliance unattended during use., Do not use near water or in a humid environment., Keep out of the reach of children. |