- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas PHILIPS BHD360/20
Plaukų džiovintuvas PHILIPS BHD360/20



Plaukų džiovintuvas PHILIPS BHD360/20
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Modelis | BHD360/20 |
| Plotis | 31.5 cm, 223 mm. |
| Aukštis | 23.5 cm, 95 mm. |
| Spalva | Mėlyna sp., Juoda sp |
| Galia | 2100 W |
| Greičių skaičius | 6 |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 6 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Antgalių skaičius | 3 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Pakabinimo kilpa | Taip |
| Komplektacija | Plaukų džiovintuvas, Antgaliai |
| Papildoma informacija | ThermoProtect technologija |
| Svoris | 0.85 kg. |
| Ilgis | 299 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |