-
−3%
Philips Essential Care BHC010/10 plaukų džiovintuvas su 1200 W galia turi tris šilumos ir tris greičio nustatymus. Jis pasižymi 1,5 m ilgio laidu, laikymo žiedu ir sulankstomu rankena, todėl lengvai transportuojamas.
Philips Essential Care BHC010/10 plaukų džiovintuvas su 1200 W galia turi tris šilumos ir tris greičio nustatymus. Jis pasižymi 1,5 m ilgio laidu, laikymo žiedu ir sulankstomu rankena, todėl lengvai transportuojamas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Philips Essential Care BHC010/10 plaukų džiovintuvas turi 1200 W galingumą ir siūlo tris šilumos ir tris greičio nustatymus. Jis turi 1,5 m ilgio laidą, pakabinamą žiedą laikymui ir sulankstomą rankeną, kad būtų lengviau nešiotis.
Dizainas | |
|---|---|
| Laido ilgis | 1,5 m |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo žiedas |
| Galima kabinti | Taip |
| Sulankstoma rankena | Taip |
Galia | |
| AC įtampa | 220 V |
| Galingumo suvartojimas (tipiškai) | 1200 W |
| Galia | 1200 W |
Veikimas | |
| Greitų skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Ne |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Nustatymų skaičius | 3 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
Pakavimo turinys | |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |