Humanas AirTouch HD-AT06 yra 1600 vatų plaukų džiovintuvas su jonizacijos technologija, kuri padeda sumažinti plaukų elektrinimąsi ir padidinti blizgesį. Jame yra trys oro srauto lygiai, keturi temperatūros nustatymai, taip pat difuzorius ir koncentruotojas, leidžiantys įvairiai stilizuoti plaukus.
Humanas AirTouch HD-AT06 yra 1600 vatų plaukų džiovintuvas su jonizacijos technologija, kuri padeda sumažinti plaukų elektrinimąsi ir padidinti blizgesį. Jame yra trys oro srauto lygiai, keturi temperatūros nustatymai, taip pat difuzorius ir koncentruotojas, leidžiantys įvairiai stilizuoti plaukus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Humanas AirTouch HD-AT06 yra 1600 vatų galingumo plaukų džiovintuvas su jonizacijos technologija, kuri padeda sumažinti garbanas ir pagerinti blizgesį. Jame yra trys oro srautų lygiai, keturi temperatūros nustatymai, taip pat difuzorius ir koncentruotojas, suteikiantys įvairias stiliaus galimybes.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Plaukų Džiovintuvas |
| Prekės Ženklas | Humanas |
| Modelis | AirTouch HD-AT06 |
Specifikacijos | |
| Galia | 1600 W |
| Temperatūros Nustatymai | 4 lygiai |
| Oro Srautų Lygiai | 3 lygiai |
| Jonizacija | 10 milijonų vienetų/cm³ |
| Antgalių Tvirtinimas | Magnetinis |
| Maitinimo Šaltinis | 220-240 V (50/60 Hz) |
| Matmenys | 29 x 10.5 x 7.6 cm |
| Svoris | 582 g |
Papildoma Informacija | |
| Įtraukti Priedai | Tūrio difuzorius, stiliaus koncentruotojas, eterinių aliejų antgalis |
| Saugos Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |