- Nauja
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, veikiančiu 120,000 RPM, užtikrinančiu greitą džiovinimą. Jame yra 11 veikimo režimų, neigiamųjų jonų technologija ir lengvas dizainas, užtikrinantis patogų naudojimą.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, veikiančiu 120,000 RPM, užtikrinančiu greitą džiovinimą. Jame yra 11 veikimo režimų, neigiamųjų jonų technologija ir lengvas dizainas, užtikrinantis patogų naudojimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir bešepetėline varikliu, kuris veikia 120,000 RPM greičiu, užtikrinančiu greitą džiovinimą. Jame yra 11 veikimo režimų, neigiamųjų jonų technologija ir lengvas dizainas, leidžiantis patogiai naudotis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Plaukų džiovintuvas |
| Prekės ženklas | Deerma |
| Modelis | DEM-CF50W |
Specifikacijos | |
| Oro srautas | 70 m/s |
| Įtampa | 220 V~ |
| Galia | 1400 W |
| Dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 390 g |
| Matmenys | 250 × 97 × 70 mm |
| Spalva | Jūrinė mėlyna |
Techniniai duomenys | |
| Variklio greitis | 120,000 RPM |
| Neigiamųjų jonų generavimas | 400 milijonų jonų |
Papildoma informacija | |
| Veikimo režimai | 11 režimų |
| Triukšmo lygis | 56 dB |
| Pridėti priedai | Magnetinė antgalis, magnetinis laikiklis, naudojimo instrukcija |