Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir lengvu 390 g svoriu. Jis siūlo 11 skirtingų režimų ir naudoja neigiamų jonų technologiją, kad sumažintų plaukų pažeidimus džiovinimo metu.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi 70 m/s oro srautu ir lengvu 390 g svoriu. Jis siūlo 11 skirtingų režimų ir naudoja neigiamų jonų technologiją, kad sumažintų plaukų pažeidimus džiovinimo metu.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Deerma DEM-CF50W plaukų džiovintuvas pasižymi oro srautu 70 m/s ir lengvu 390 g dizainu. Jis siūlo 11 skirtingų režimų ir naudoja neigiamų jonų technologiją, kad sumažintų plaukų pažeidimus džiovinimo metu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Plaukų džiovintuvas |
| Prekės ženklas | Deerma |
| Modelis | DEM-CF50W (baltas) |
Specifikacijos | |
| Oro srautas | 70 m/s |
| Įtampos reitingas | 220 V~ |
| Galingumo reitingas | 1400 W |
| Dažnio reitingas | 50 Hz |
| Svoris | 390 g |
| Matmenys | 250 × 97 × 70 mm |
| Spalva | Balta |
Techniniai duomenys | |
| Triukšmo lygis | 56 dB |
| Veikimo režimai | 11 režimų |
| Temperatūros kontrolės sistema | Inteligentiška NTC sistema |
Pridedami priedai | |
| Priedai |
|
Saugaus naudojimo įspėjimas | |
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |