Plaukų džiovintuvas „BaByliss AS6550E“, 1600 W, tamsiai mėlynas (tamsiai mėlynas)
Plaukų džiovintuvas „BaByliss AS6550E“, 1600 W, tamsiai mėlynas (tamsiai mėlynas)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tinka plaukų ilgiui | Trumpas, Ilgas, Vidutinis |
| Tinka plaukų storiui | Plonas, Vidutinis, Storas |
| Produkto spalva | Karinis jūrų laivynas |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Pakabinamas | Ne |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Maitinimo indikatoriaus lemputė | Taip |
| Laido laikymas | Ne |
| Tvirtinamas prie sienos | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nuimamos grotelės | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Minkšta rankena | Ne |
| Tylusis režimas | Ne |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Kompaktiškas dizainas | Taip |
| Galia | 1600 W |
| Dviguba įtampa | Ne |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Ūgis | 51,7 mm |
| Gylis | 42,5 mm |
| Grynasis produkto svoris su priedais | 679 g |
| Svoris | 550 g |
| Plotis | 367 mm |
| Gaminio matmenys (P x A x G) | 367 x 42,5 x 51,7 mm |
| Grynieji gaminio matmenys be priedų (P x G x A) | 364 x 42,5 x 51,7 mm |
| Plaukų ilgio tipas | Visi |
| Greičių skaičius | 3 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Skaitmeninis |
| Šildymo lygių skaičius | 4 |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 3 |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Oro greitis | 34,16 m/s |
| Nustatymų skaičius | 6 |
| Turbo pagreitis | Ne |
| Plokščių užrakinimas | Ne |
| Keraminė danga | Taip |
| Jonų kondicionavimas | Taip |
| Galutinis rezultatas | Švelnus, nesiveliantis šukuosena suteikia apimties |
| Greitai džiūstantis | Taip |
| Jutiklio funkcija | Taip |
| Džiovinimo greitis | 123 km/val. |
| Plaukų storis | Visi |
| Tinklelio dengimo technologija | Keramika |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| SPA technologija | Ne |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Koncentratoriaus antgalis | Ne |
| Ištraukiamas šerelių šepetys | Ne |
| Plaukų tiesintuvas pridedamas | Ne |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |
| Šukos | Ne |
| Valymo šepetys | Ne |
| Lyginimo antgalis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Pridedamas karščiui atsparus kilimėlis | Ne |
| Priedų kiekis | 2 |
| Pridedami priedai | Tiesinimas, apimtis/forma |
| Purkštukų skaičius | 2 |
| Rankinis | Taip |
| Plaukų šepetys | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Nesudėtyje nėra | PFAS |
| Ar yra produkto ar straipsnio informacijos lapas? | Taip |