- Prekė sandelyje
Plaukų džiovintuvas Babyliss 6709DE
Plaukų džiovintuvas Babyliss 6709DE



Plaukų džiovintuvas Babyliss 6709DE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BABYLISS, Babyliss |
| Modelis | 6709DE |
| Ilgis | 26 cm, 267 mm. |
| Plotis | 9 cm, 247 mm. |
| Aukštis | 27.8 cm, 102 mm. |
| Spalva | Aukso sp., Balta sp., Juoda sp |
| Galia | 2100 W |
| Variklio tipas | AC |
| Greičių skaičius | 2 |
| Įtampa | 230 - 240V |
| Šaltas oras | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Temperatūros nustatymai | 2 |
| Difuzorius | Taip |
| Jonizavimo funkcija | Taip |
| Antgalių skaičius | 2 |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Oro koncentratorius | Taip |
| Laido ilgis | 2.8 m |
| Pakabinimo kilpa | Taip |
| Komplektacija | Plaukų džiovintuvas, Antgaliai |
| Svoris | 1.03 kg. |
| Pagaminimo šalis | IT |