- Prekė sandėlyje
-
−4%
PHILIPS plaukų džiovintuvas BHA710/00
PHILIPS plaukų džiovintuvas BHA710/00
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cord length | 1.8 m |
| Tourmaline ceramic coating | Yes |
| Product colour | White |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1000 W |
| Ion conditioning | Yes |
| Number of heating levels | 3 |
| Number of speeds | 2 |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Hair drying | Yes |
| Hangable | Yes |
| Cordless | No |
| Swivel cord | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Built-in display | No |