Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler


Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinamas | Taip |
| Keraminė danga | Taip |
| Produkto spalva | Violetinė |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 800 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 3,8 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 3 cm |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Ne |
| Tipas | Plaukų formavimo rinkinys |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Technologijos | Šilta |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Priedų kiekis | 3 |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Įspėjimai | Prietaisą reikia reguliariai valyti, kad jis neperkaistų. Nenaudoti šalia vandens., Venkite sąlyčio su šlapiomis rankomis. |