-
−7%
Elektrinis šepetys plaukams Rowenta Brush Activ Compact CF9520 1000W
Elektrinis šepetys plaukams Rowenta Brush Activ Compact CF9520 1000W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kabelio spalva | Balta |
| Keraminė danga | Taip |
| Pakabinamas | Taip |
| Produkto spalva | Varis, Balta, Metalinis |
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Galia | 1000 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 5 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 4 cm |
| Technologijos | Šilta |
| Greičių skaičius | 2 |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Jonizatorius | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Automatinis sukimasis | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Šepetėlių skaičius | 2 |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Belaidis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |