DYSON Airwrap Pink plaukų formavimo prietaisas
DYSON Airwrap Pink plaukų formavimo prietaisas



















DYSON Airwrap Pink plaukų formavimo prietaisas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Rožinis auksas |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1700 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 711 g |
| Gylis | 44 mm |
| Plotis | 38 mm |
| Ūgis | 262 mm |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 4 |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Joninė funkcija | Taip |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Oro srautas | 14 l/s |
| Minimali darbinė temperatūra | 28 °C |
| Naudojamos technologijos | Koandos efektas |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Tipas | Daugiafunkcis plaukų formavimo prietaisas |
| Greičių skaičius | 3 |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Maksimali temperatūra | 150 °C |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Greito džiovinimo priedas | Taip |
| Apvalus apimties suteikiantis šepetys | Taip |
| „Airsmooth2x™“ priedas | Taip |
| 40 mm cilindrinis antgalis | Taip |
| Plaukų šepetys nuo susivėlimo | Taip |
| 30 mm cilindrinis antgalis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 2 m |