Concept KF-1310 Karšto oro šepetys žalias, baltas 400 W 0,19 m
Concept KF-1310 Karšto oro šepetys žalias, baltas 400 W 0,19 m





Concept KF-1310 Karšto oro šepetys žalias, baltas 400 W 0,19 m
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Pakabinimo tipas | Pakabinimo kilpa |
| Produkto spalva | Žalia, Balta |
| Pakabinamas | Taip |
| Galia | 400 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Statinės skersmuo | 1 cm |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Joninė funkcija | Ne |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Greičių skaičius | 2 |
| Keraminė šildymo sistema | Ne |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Plaukų tekstūravimas | Ne |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų priežiūros reikmenys | Šepetys |
| Laido ilgis | 0,19 m |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu., Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |