„BaByliss CARUSO-HQ DRYER“.
„BaByliss CARUSO-HQ DRYER“.



„BaByliss CARUSO-HQ DRYER“.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Nuimamas filtras | Taip |
| Sulankstoma rankena | Ne |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Laido ilgis | 2,7 m |
| Pakabinamas | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Pakabinimo tipas | Pakabinamas žiedas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Galia | 2400 W |
| Svoris | 535 g |
| Oro slėgis | 1366 Pa |
| Oro greitis | 47,7777778 m/s |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Oro srautas | 83 m³/val. |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Greičių skaičius | 3 |
| Koncentratoriaus antgalio plotis | 7,5 cm |
| Purkštukų skaičius | 2 |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 6 mm |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu. |