- Prekė sandėlyje
„BaByliss Air Style 1000“ plaukų formavimo rinkinys. Šiltai juoda, vario spalvos, paladžio spalvos. 1000 W. 2,5 m.
„BaByliss Air Style 1000“ plaukų formavimo rinkinys. Šiltai juoda, vario spalvos, paladžio spalvos. 1000 W. 2,5 m.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Pallet net height | 165.4 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Ceramic coating | No |
| Product colour | Black, Copper, Palladium |
| 360° rotational base | Yes |
| Power source | AC |
| Power | 1000 W |
| Height | 59 mm |
| Weight | 325 g |
| Depth | 58 mm |
| Barrel diameter | 5 cm |
| Width | 241 mm |
| Brush head diameter | 5 cm |
| Number of heating levels | 2 |
| Type | Hair styling kit |
| Hair texturizing | Yes |
| Purpose | Dry/wet hair |
| Hair curling | Yes |
| Technology | Warm |
| Hair drying | Yes |
| Ionic function | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Curling iron shape | Cone shaped |
| Holder | No |
| Docking station included | No |
| Cool tip | No |
| Attachments quantity | 4 |
| Pouch | No |
| Travel pouch | No |
| Number of brushes | 2 |
| Manual | Yes |
| Carrying case | No |
| Protective caps | No |
| Number of brush heads included | 4 pc(s) |
| Heat-resistant glove included | No |
| Hair comb | No |
| Heat mat | No |
| Temperature indicator | No |
| On/off switch | Yes |
| Built-in display | No |
| Cordless | No |
| Cord length | 2.5 m |
| Dangerous for the environment | No |
| Auto power off | No |
| Master (outer) case height | 413 mm |
| Layers per pallet | 4 pc(s) |
| Master (outer) case width | 306 mm |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross height | 179.8 cm |
| Products per pallet layer | 48 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 32 pc(s) |
| Pallet gross weight | 196.2 kg |
| Master (outer) case length | 375 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.93 kg |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 33030050153782 |
| Pallet gross volume | 1726 dm³ |
| Products per pallet | 192 pc(s) |
| Master (outer) case volume | 474 cm³ |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Pallet GTIN (EAN/UPC) | 43030050153789 |