-
−3%
„BaByliss Air Style 1000“ plaukų formavimo rinkinys. Šiltai juoda, vario spalvos, paladžio spalvos. 1000 W. 2,5 m.
„BaByliss Air Style 1000“ plaukų formavimo rinkinys. Šiltai juoda, vario spalvos, paladžio spalvos. 1000 W. 2,5 m.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 165,4 cm |
| Produkto spalva | Varis, Paladis, Juoda |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Keraminė danga | Ne |
| Galia | 1000 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ūgis | 59 mm |
| Plotis | 241 mm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 5 cm |
| Svoris | 325 g |
| Gylis | 58 mm |
| Statinės skersmuo | 5 cm |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Technologijos | Šilta |
| Garbanojimo geležies forma | Kūgio formos |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Tipas | Plaukų formavimo rinkinys |
| Joninė funkcija | Taip |
| Plaukų tekstūravimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Apsauginiai dangteliai | Ne |
| Pridedama įkrovimo stotelė | Ne |
| Šildymo kilimėlis | Ne |
| Kelioninis krepšys | Ne |
| Šaunus patarimas | Ne |
| Priedų kiekis | 4 |
| Plaukų šukos | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Maišelis | Ne |
| Šepetėlių skaičius | 2 |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 4 vnt. |
| Laikiklis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Temperatūros indikatorius | Ne |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 474 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 3,93 kg |
| Produktai paletėje | 192 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 413 mm |
| Produktai paletės sluoksnyje | 48 vnt. |
| Padėklo bruto svoris | 196,2 kg |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050153789 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 375 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 8 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 32 vnt. |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050153782 |
| Padėklo bruto tūris | 1726 dm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 306 mm |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 4 vnt. |
| Padėklo bendras aukštis | 179,8 cm |