BaByliss 5344E Travel Dry 2000 2000 W juoda
BaByliss 5344E Travel Dry 2000 2000 W juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Padėklo grynasis svoris | 123,8 kg |
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Padėklo grynasis aukštis | 165,8 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Tinka plaukų ilgiui | Trumpas, Ilgas, Vidutinis |
| Tinka plaukų storiui | Storas, Plonas, Vidutinis |
| Sulankstomas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Ne |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Maitinimo indikatoriaus lemputė | Ne |
| Sukurta kelionėms | Taip |
| Pakabinamas | Ne |
| Nuimamos grotelės | Ne |
| Kompaktiškas dizainas | Taip |
| Nuimamas filtras | Ne |
| Tylusis režimas | Ne |
| Ergonomiška rankena | Ne |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Valdymo tipas | Slankiklis |
| Tvirtinamas prie sienos | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Minkšta rankena | Ne |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Dviguba įtampa | Taip |
| Galia | 2000 W |
| Grynieji gaminio matmenys be priedų (P x G x A) | 154 x 83 x 255 mm |
| Grynasis produkto svoris su priedais | 304 g |
| Gaminio matmenys (P x A x G) | 154 x 83 x 255 mm |
| Plotis | 154 mm |
| Gylis | 83 mm |
| Svoris | 304 g |
| Ūgis | 255 mm |
| Šalto oro funkcija | Ne |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
| Plaukų ilgio tipas | Visi |
| Variklio tipas | DC |
| Jutiklio funkcija | Ne |
| Du šilumos nustatymai | Taip |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plokščių užrakinimas | Ne |
| Turmalino keraminė danga | Ne |
| Keraminė danga | Ne |
| Greitai džiūstantis | Ne |
| Turbo pagreitis | Ne |
| Nustatymų skaičius | 4 |
| Nustatymai | 4 |
| Plaukų storis | Visi |
| SPA technologija | Ne |
| Greičių skaičius | 2 |
| Jonų kondicionavimas | Ne |
| Turbo | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 2 |
| Oro srautas | 79 m³/val. |
| Filtravimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Keraminė šildymo sistema | Ne |
| Koncentratoriaus antgalio aukštis | 1,5 cm |
| Kelioninis krepšys | Ne |
| Difuzoriaus antgalis | Ne |
| Koncentratoriaus antgalio plotis | 8 cm |
| Ištraukiamas šerelių šepetys | Ne |
| Pridedamas karščiui atsparus kilimėlis | Ne |
| Valymo šepetys | Ne |
| Lyginimo antgalis | Ne |
| Purkštukų skaičius | 1 |
| Pridedami priedai | Antgalis |
| Šukos | Ne |
| Plaukų tiesintuvas pridedamas | Ne |
| Plaukų šepetys | Ne |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Rankinis | Taip |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 260 cm³ |
| Produktai paletės sluoksnyje | 84 vnt. |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050153355 |
| Padėklo bruto tūris | 1730 dm³ |
| Muitinės prekės kodas (TARIC) | 8516310000 |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050153352 |
| Produktų skaičius paletėje (ES) | 336 vnt. |
| Produktai paletėje | 336 vnt. |
| Padėklo bruto svoris | 238,3 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 2,58 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 270 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 235 mm |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 14 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 410 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 56 vnt. |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 4 vnt. |
| Padėklo bendras aukštis | 180,2 cm |
| Medžiagos saugos duomenų lapo (MSDL) pavadinimas | t22242019-09-24_S211a_603247.04_EUDoC_5344E |
| Ar yra produkto ar straipsnio informacijos lapas? | Taip |