Adler AD 2267 plaukų džiovintuvas Black, 2500 W
Adler AD 2267 plaukų džiovintuvas Black, 2500 W








Adler AD 2267 plaukų džiovintuvas Black, 2500 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Laido laikymas | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Sulankstoma rankena | Taip |
| Laido ilgis | 1,72 m |
| Pakabinamas | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Žalia |
| Korpuso medžiaga | Guma |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Dažnis | 50 / 60 Hz |
| Maksimali galia | 2500 W |
| Galia | 2100 W |
| Gylis | 200 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Sulankstytas gylis | 20 cm |
| Sulankstyto aukščio | 15 cm |
| Sulankstyto plotis | 7 cm |
| Ūgis | 270 mm |
| Variklio tipas | Kintamoji srovė |
| Greičių skaičius | 2 |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Difuzoriaus antgalis | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite šalia vandens ar drėgnoje aplinkoje. Nepalikite prietaiso be priežiūros naudojimo metu. |