Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Ši vertikali pelė yra skirta abiem rankoms, todėl tinka tiek kairiarankiams, tiek dešiniarankiams. Dėl patentuotos perjungimo ir sulankstymo sistemos „Twister“ pelę galima pakeisti iš kairiarankio į dešiniarankį ir atvirkščiai vienu judesiu. Reguliariai kaitaliodami kairę ir dešinę rankas, paskirstote apkrovą abiem rankoms ir išvengiate erzinančių negalavimų, tokių kaip RSI. Be to, pelė yra sulankstoma, todėl ją lengva pasiimti su savimi. Taigi galite dirbti ergonomiškai bet kur. „Twister“ pelė taip pat padeda prisiminti, kada laikas trumpai pertraukai. LED indikatorių valdo mūsų „Break“ programinė įranga ir jis rodo, kiek sveikai dirbate, atsižvelgiant į faktinį pelės naudojimą. Šią pelę galima naudoti tiek per „Bluetooth“, tiek laidiniu būdu. Bendras pelės baterijos veikimo laikas po pilno įkrovimo yra iki 2 savaičių (esant vidutiniam naudojimui).
| Santrauka | R-Go Tools ergonomiška pelė R-Go Twister su pertraukimo programine įranga, abiem rankoms skirta pelė, sulankstoma, „Bluetooth“ ir laidinė. Forma: Abiem rankoms, Vertikalus dizainas. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“ + USB A tipo, Judesio raiška: 2400 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 3, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos / Laidas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.r-go-tools.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,115 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ + A tipo USB |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 5 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Apšvietimas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Plastikas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Nykščio atrama | Taip |
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,555 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 500 mAh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 150 val. |
| Baterijos įkrovimo laikas | 2 val. |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos / laidas |
| Įkraunamas | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Baterijos gylis | 30,5 mm |
| Baterijos aukštis | 9 mm |
| Baterijos svoris | 10 g |
| Baterijos plotis | 20,2 mm |
| Gylis | 86 mm |
| Ūgis | 72 mm |
| Svoris | 122 g |
| Plotis | 98 mm |
| Pakuotės gylis | 117 mm |
| Pakuotės aukštis | 62 mm |
| Pakuotės svoris | 268 g |
| Pakuotės plotis | 107 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Ne |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 14200 g |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 50 vnt. |
| Modelis | R-Go Twister |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,000759 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,264 kg |