Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
PELĖ USB OPTINĖ WRL M650/GRAFITA 910-006348 LOGITECH
1) Pralaidumo skaičiavimas, atsižvelgiant į greitį ir tikslumą, palyginti su jutikliniu skydeliu, tik vidutinio dydžio. Imtis: 23 dalyviai. 2) Reikalinga „Logi Options+“ programinė įranga („Windows 10“ ir „macOS 10.15“ arba naujesnė versija). 3) Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo ir kompiuterio sąlygų. 4) Pagrindinės įrenginio funkcijos bus palaikomos be programinės įrangos sistemose, kurios nėra „Windows“ ir „macOS“. 5) Palyginti su „Logitech M185“, spustelėjimų keliamas triukšmas sumažintas daugiau nei 90 %. Kairiojo pelės mygtuko spustelėjimo ir spausdinimo dBA lygis išmatuotas nepriklausomoje laboratorijoje 1 metro atstumu. 6) Neįskaitant spausdintinės plokštės (PCB) plastiko.
| Santrauka | „Logitech Signature M650 L“ verslui. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Judesio raiška: 4000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 5, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Grafitas |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,14 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,085 |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Mygtukų funkcijos | Pirmyn |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 10 |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Pelės dydis | L |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Guminės rankenos | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android“ / „iPad“ OS |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -5–45 °C |
| Gylis | 118,7 mm |
| Ūgis | 42 mm |
| Imtuvo gylis | 6,1 mm |
| Imtuvo aukštis | 14,4 mm |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Imtuvo plotis | 18,7 mm |
| Svoris | 115,4 g |
| Plotis | 66,2 mm |
| Pakuotės gylis | 84,2 mm |
| Pakuotės aukštis | 142,1 mm |
| Pakuotės svoris | 175 g |
| Pakuotės plotis | 52,6 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Perdirbtas plastikas iš vartotojų | 64 % |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 1974 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 156 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 272 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 177 mm |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Logi Bolt USB imtuvas Reikalinga: laisvas USB prievadas „Windows 10“, „11“ arba naujesnė versija macOS 10.10 arba naujesnė versija Linux(4) „Chrome“ operacinė sistema (4) „Bluetooth“ mažai energijos naudojanti belaidė technologija Reikalinga: „Bluetooth Low Energy“ belaidė technologija macOS 10.15 arba naujesnė versija „iPadOS 13.4“ arba naujesnė versija (4) |
| Pakuotės turinys | „Signature M650 for Business“ pelė, „Logi Bolt“ USB imtuvas (A tipo USB), 1 AA baterija, naudotojo dokumentacija |
| Modelis | 910-006348 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0007533 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,182 kg |