Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1) Remiantis nepriklausomais pardavimo duomenimis (vienetais), įskaitant visus MK270 šeimos belaidžių įrenginių modelius, surinktus iš pagrindinių rinkų: CA, CN, FR, DE, ID, KR, RU, SE, TW, TH, TR, UK, US (2019 m. balandžio mėn. – 2020 m. balandžio mėn.). Tik mažmeninės prekybos kanalui. (2) Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudojimo ir skaičiavimo sąlygų. (3) Remiantis pralaidumo skaičiavimu bitais per sekundę, sujungiant visų tyrime dalyvavusių įrenginių vidutinį greitį ir tikslumą. „Logitech Ergonomic Lab“ tyrimas su 23 dalyviais (2019 m. spalio mėn.) su keturiomis standartinėmis „Logitech“ pelėmis ir dviem standartiniais integruotais jutikliniais kilimėliais. (4) Remiantis bitais per sekundę, skaičiuojant vidutinį visų tyrime dalyvavusių įrenginių judėjimo laiką. „Logitech Ergonomic Lab“ tyrimas su 23 dalyviais (2019 m. spalio mėn.) su keturiomis standartinėmis „Logitech“ pelėmis ir dviem standartiniais integruotais jutikliniais kilimėliais. (5) Belaidis atstumas gali skirtis priklausomai nuo aplinkos ir skaičiavimo sąlygų. (6) Neįskaitant plastiko spausdintoje laidų konstrukcijoje (PWA), imtuve ir pakuotėje.
| Santrauka | „Logitech Wireless Mouse M185“. Forma: Abipusiai naudojama. Judesio aptikimo technologija: Optinė, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidis, Judesio raiška: 1000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 3, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Raudona |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,12 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,09 |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Rekomenduojamas naudojimas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Raudona |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 mėnesių |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 99 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Imtuvo gylis | 6,1 mm |
| Imtuvo aukštis | 18,7 mm |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Imtuvo plotis | 14,4 mm |
| Svoris | 75,2 g |
| Plotis | 60 mm |
| Pakuotės gylis | 90 mm |
| Pakuotės aukštis | 118,5 mm |
| Pakuotės svoris | 142,4 g |
| Pakuotės plotis | 44 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 1448 g |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 50992060288410 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 259 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 362 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 101 mm |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | USB imtuvas Reikalinga: laisvas USB prievadas „Windows 7“, „8“, „10“ arba naujesnė versija macOS 10.5 arba naujesnė versija „Chrome“ OS „Linux“ branduolys 2.6+ |
| Pakuotės turinys | Pelė Nano imtuvas 1 AA baterija (iš anksto įdiegta) Naudotojo dokumentacija |
| Produktų viename intermodaliniame konteineryje (20 pėdų) | 20000 vnt. |
| Produktų viename intermodaliniame konteineryje (40 pėdų) | 41200 vnt. |
| Produktų viename intermodaliniame konteineryje (40 pėdų, HC) | 46350 vnt. |
| Produktai paletėje | 980 vnt. |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0005755 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,148 kg |