






Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 7*
d. d.
1 Pagal numatytuosius nustatymus du profiliai, penki naudojant „Logitech G HUB“
| Santrauka | „Logitech G 910-007199“. Įrenginio sąsaja: RD belaidis ryšys + „Bluetooth“. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitechg.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,157 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,103 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,052 |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Pakuotės gylis | 103 mm |
| Pakuotės aukštis | 156 mm |
| Pakuotės svoris | 180 g |
| Pakuotės plotis | 47,3 mm |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Modelis | LOGITECH G309 LIGHTSPEED |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0008409 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,19 kg |