- Prekė sandelyje
-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MediaRange“ įvesties įrenginiai puikiai tinka visoms reikmėms biure ar namuose. Mūsų optinę 3 mygtukų pelę galima greitai ir lengvai prijungti prie bet kurio kompiuterio per USB jungtį ir ji yra paruošta naudoti su visomis įprastomis operacinėmis sistemomis.
| Santrauka | „MediaRange MROS210“. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judesio raiška: 1000 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Mygtukų kiekis: 3, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Laidas. Veikia ant bet kokio paviršiaus. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.media-range.com/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2637/index.pmode?pst=MROS210 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,045 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,12 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,08 |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Pelės sekimo greitis | 25 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Apklausų rodiklis | 125 Hz |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus | Taip |
| Energijos suvartojimas | 50 mA |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 65 mm |
| Ūgis | 37 mm |
| Svoris | 73 g |
| Plotis | 102 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Modelis | MROS210 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0006975 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,125 kg |