LOGITECH M196 Bluetooth pelė - ROŽINĖ - BT - EMEA28i-935
LOGITECH M196 Bluetooth pelė - ROŽINĖ - BT - EMEA28i-935
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
„Logitech“, orientuota į inovacijas ir kokybę, kuria asmeninius periferinius įrenginius, kad žmonės galėtų mėgautis geresne skaitmeninio pasaulio patirtimi. Įmonė pradėjo veiklą 1981 m. nuo pelių, kurios (tuo metu buvo naujiena) suteikė intuityvesnį būdą sąveikauti su asmeniniu kompiuteriu. „Logitech“ tapo pasauline kompiuterinių pelių lydere ir dešimtimis būdų iš naujo išrado pelę, kad atitiktų besikeičiančius asmeninių ir nešiojamųjų kompiuterių naudotojų poreikius. Nuo tų pirmųjų dienų įmonė išplėtė savo gaminių dizaino patirtį, neapsiribodama vien kompiuterinėmis pelėmis, ir pristatė platų sąsajos įrenginių asortimentą, kurie yra „paskutinis colis“ tarp jūsų ir jūsų kompiuterio ar konsolės žaidimo, skaitmeninės muzikos ar namų pramogų sistemos.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | „Bluetooth®“ |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas |
| Išorinė spalva | Rožė |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 72 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 44 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 108 mm |
| Svoris | 0,106 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,076 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5099206128316 |