- Prekė sandėlyje
-
−5%
Logitech M190 pelė RF belaidė optinė 1000 DPI dvipusė
Logitech M190 pelė RF belaidė optinė 1000 DPI dvipusė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Anthracite |
| Surface coloration | Monotone |
| Form factor | Ambidextrous |
| Battery type | AA |
| Number of batteries supported | 1 |
| Service life of battery | 18 month(s) |
| Power source | Batteries |
| Width | 66.1 mm |
| Depth | 115.4 mm |
| Height | 40.3 mm |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons quantity | 3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Device interface | RF Wireless |
| Purpose | Office |