-
−2%
Logitech M190 pelė RF belaidė optinė 1000 DPI dvipusė
Logitech M190 pelė RF belaidė optinė 1000 DPI dvipusė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Antracitas |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 18 mėnesių |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Ūgis | 40,3 mm |
| Gylis | 115,4 mm |
| Plotis | 66,1 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.13 High Sierra“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 10“, „Windows 7“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Tikslas | Biuras |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |