-
−1%
„Logitech“ belaidė pelė M280
„Logitech“ belaidė pelė M280
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Guminės rankenos | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos tarnavimo laikas | 18 mėnesių |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Imtuvo plotis | 1,44 cm |
| Imtuvo aukštis | 1,87 cm |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Gylis | 105,4 mm |
| Imtuvo gylis | 6,1 mm |
| Ūgis | 38,4 mm |
| Plotis | 67,9 mm |
| Svoris | 91 g |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Slinkti | Taip |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |