-
−5%
„Logitech“ belaidė pelė M235
„Logitech“ belaidė pelė M235
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | AA |
| Imtuvo plotis | 1,4 cm |
| Imtuvo svoris | 6 g |
| Imtuvo aukštis | 6 mm |
| Imtuvo gylis | 1,9 cm |
| Gylis | 90 mm |
| Svoris | 86 g |
| Ūgis | 33 mm |
| Plotis | 50 mm |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkti | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. Laikyti atokiai nuo šilumos šaltinių. |