-
−2%
Logitech B110 tylus
Logitech B110 tylus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Plotis | 61,7 mm |
| Ūgis | 113 mm |
| Gylis | 38,4 mm |
| Svoris | 85 g |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 11“, „Windows 8“, „Windows 10“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.5 Leopard“ |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |