„Logitech 910-007120“ kelioninė pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF ir „Bluetooth“
„Logitech 910-007120“ kelioninė pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF ir „Bluetooth“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Balta |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos tarnavimo laikas | 18 mėnesių |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Gylis | 99 mm |
| Svoris | 73,8 g |
| Ūgis | 39 mm |
| Plotis | 60 mm |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iPadOS Androidas |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Tikslas | Kelionės |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |