„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI
„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI






„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Black |
| Power source | Batteries |
| Service life of battery | 3 month(s) |
| Rechargeable | No |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Height | 34 mm |
| Weight | 71 g |
| Width | 59 mm |
| Depth | 101 mm |
| Receiver weight | 1.5 g |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
| Receiver included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Buttons quantity | 5 |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | RF Wireless |
| Cable length | 0.5 m |
| Compliance certificates | REACH, RoHS, CE |