„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI
„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI






„Lenovo Go“ pelė Biuro pelė, skirta abiem rankoms, belaidė RF optinė, 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Surface coloration | Monochromatic |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | No |
| Service life of battery | 3 month(s) |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Power source | Batteries |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Weight | 71 g |
| Depth | 101 mm |
| Height | 34 mm |
| Width | 59 mm |
| Receiver weight | 1.5 g |
| Receiver type | Nano receiver |
| Wireless receiver interface | USB Type-C |
| Receiver included | Yes |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Purpose | Office |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Movement detection technology | Optical |
| Cable length | 0.5 m |
| Compliance certificates | REACH, RoHS, CE |