- Prekė sandėlyje
„Lenovo 350“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, „Bluetooth“, optinė, 2400 DPI
„Lenovo 350“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, „Bluetooth“, optinė, 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Grey |
| Number of batteries supported | 1 |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Power source | Batteries |
| USB Type-C charging port | No |
| Battery type | AA |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Weight | 59 g |
| Height | 36.8 mm |
| Depth | 61.8 mm |
| Width | 114.7 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | Bluetooth |
| Movement detection technology | Optical |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Purpose | Office |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Customizable movement resolution | Yes |