- Prekė sandėlyje
„Lenovo 350“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, „Bluetooth“, optinė, 2400 DPI
„Lenovo 350“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, „Bluetooth“, optinė, 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Grey |
| Service life of battery | 36 month(s) |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| USB Type-C charging port | No |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 95% |
| Weight | 59 g |
| Depth | 61.8 mm |
| Height | 36.8 mm |
| Width | 114.7 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 2400 DPI |
| Device interface | Bluetooth |
| Buttons quantity | 6 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Number of movement resolution modes | 3 |
| Purpose | Office |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Scrolling directions | Vertical |