Krux Bot RGB Wired modulinė žaidimų pelė
Krux Bot RGB Wired modulinė žaidimų pelė










Krux Bot RGB Wired modulinė žaidimų pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 17*
d. d.
| Sustiprintas laidas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Formos faktorius | Dešiniarankiams |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| USB jungtis | USB A tipo |
| Modulinis dizainas | Dvi keičiamos galinės plokštės |
| Maitinimo šaltinis | USB |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 121 x 67 x 40 mm |
| Pelės svoris | 91 g |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 6 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 7 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Reguliuojamas foninis apšvietimas | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 12800 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Imties dažnis | 1000 Hz |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |