- Prekė sandelyje
Kompiuterio pelė Trust Mydo, mėlyna
Kompiuterio pelė Trust Mydo, mėlyna



Kompiuterio pelė Trust Mydo, mėlyna
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | Mydo |
| Spalva | Mėlyna sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jungties tipas | Bevielis USB |
| Jautrumas (DPI) | 1000 - 1800 |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 10 m |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ilgis | 104 mm, 128 mm. |
| Plotis | 70 mm, 169 mm. |
| Aukštis | 35 mm, 40 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.124 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |