- Prekė sandelyje
Kompiuterio pelė TRUST BAYO II ERGONOMIC, USB TYPE-C
Kompiuterio pelė TRUST BAYO II ERGONOMIC, USB TYPE-C



Kompiuterio pelė TRUST BAYO II ERGONOMIC, USB TYPE-C
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | BAYO II ERGONOMIC |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Vertikali |
| Jungties tipas | USB Type-C |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Ilgis | 120 mm, 128 mm. |
| Plotis | 77 mm, 169 mm. |
| Aukštis | 73 mm, 78 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.181 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |