- Prekė sandelyje
Kompiuterio pelė Trust BASICS 24658, juoda
Kompiuterio pelė Trust BASICS 24658, juoda



Kompiuterio pelė Trust BASICS 24658, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | BASICS 24658 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jautrumas (DPI) | 800 - 1600 |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 6 m |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ilgis | 9.5 mm, 96 mm. |
| Plotis | 5.5 mm, 160 mm. |
| Aukštis | 4 mm, 42 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.106 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |