-
−2%
Natec belaidė pelė Siskin 2 su Bluetooth 5.0 ir 2.4GHz ryšiu siūlo pritaikomą judėjimo raišką iki 1600 DPI, užtikrinančią tikslią žymeklio kontrolę.
Natec belaidė pelė Siskin 2 su Bluetooth 5.0 ir 2.4GHz ryšiu siūlo pritaikomą judėjimo raišką iki 1600 DPI, užtikrinančią tikslią žymeklio kontrolę.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Natec Siskin 2 belaidė pelė su elegantišku juodu dizainu užtikrina aukštą tikslumą ir universalumą. Pritaikoma judėjimo raiška leidžia pasiekti optimalų našumą įvairiose aplinkose.
Palaikomos operacinės sistemos: Windows 11, Windows 10, Linux Fedora FC8, Mac OS 10.6.2, Windows 8, Windows 7
Dizainas | |
|---|---|
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 110 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Plotis | 73 mm |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10, Linux Fedora FC8, Mac OS 10.6.2, Windows 8, Windows 7 |
Pakuotės informacija | |
| Imtuvas įtrauktas | Taip |
| Kiekis | 1 |
| Naudotojo vadovas | Taip |
Pelė | |
| Mygtukų skaičius | 3 |
| Pritaikoma judėjimo raiška | Taip |
| Jungties technologija | Belaidė |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dažnių juosta | 2.4 GHz |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
Ergonomika | |
| Plug and Play | Taip |
Galia | |