- Nauja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
Universalaus naudojimo pelės ir klaviatūros rinkinys su 4000 DPI pritaikoma pelė ir 109 klavišų klaviatūra.
Dizainas | |
|---|---|
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Produkto spalva | Balta |
| Reguliuojamos kojos | Taip |
Galia | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Pelės baterijos tipas | AA |
Svoris ir matmenys | |
| Klaviatūros svoris | 400 g |
| Klaviatūros matmenys | 433 x 123 x 34 mm |
| Pelės matmenys | 61.96 x 115.32 x 38.8 mm |
| Pelės svoris | 65 g |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos Windows OS | Windows 7-11 |
| Palaikomos Linux OS | Red Hat, Ubuntu 18.04 LTS |
| Palaikomos Mac OS | Taip |
| Palaikomos kitos OS | Android, Chrome OS |
Pakavimo duomenys | |
| Imtuvas įtrauktas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB Type-A |
Pelė | |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Mygtukų skaičius | 3 |
| Judėjimo raiška | 4000 DPI |
Klaviatūra | |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY US |
| Greitieji klavišai | Taip |
| Tylūs klavišai | Taip |