- Nauja
DELL KM7321W klaviatūra turi RF belaidį ir "Bluetooth" ryšį, pilno dydžio QWERTY išdėstymą bei 12 programuojamų sparčiųjų klavišų. Komplekte yra pelė su 7 mygtukais, optiniu judesio aptikimu ir 1600 DPI raiška.
DELL KM7321W klaviatūra turi RF belaidį ir "Bluetooth" ryšį, pilno dydžio QWERTY išdėstymą bei 12 programuojamų sparčiųjų klavišų. Komplekte yra pelė su 7 mygtukais, optiniu judesio aptikimu ir 1600 DPI raiška.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 5*
d. d.
DELL KM7321W klaviatūra turi RF belaidį ir Bluetooth ryšį, pilno dydžio QWERTY išdėstymą bei 12 programuojamų spartinimo klavišų. Komplekte yra pelė su 7 mygtukais, optiniu judesio aptikimu ir 1600 DPI raiška.
Dizainas | |
|---|---|
| Paviršiaus spalva | Monotoniška |
| Klaviatūros stilius | Tiesus |
| Produkto spalva | Pilka, Titano |
| Riešo atrama | Nėra |
Maitinimas | |
| Baterijų skaičius (klaviatūrai) | 2 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Klaviatūros baterijų tipas | AAA |
Svoris ir matmenys | |
| Pelės svoris | 84 g |
| Pelės matmenys (PxDxA) | 69.7 x 114.5 x 41.6 mm |
| Klaviatūros matmenys (PxDxA) | 433.3 x 121.5 x 28.36 mm |
| Klaviatūros svoris | 561 g |
Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos operacinės sistemos | Linux, Windows, Mac, Chrome, Android |
Pakuotės duomenys | |
| Baterijos įtrauktos | Taip |
| Imtuvas įtrauktas | Taip |
Pelė | |
| Pelė įtraukta | Taip |
| Mygtukų skaičius | 7 |
| Slinkimo tipas | Ratas |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Slinkimo kryptys | Vertikali |
| Mygtukų tipas | Paspaudžiami mygtukai |
| Slinkimas | Taip |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| Pelės baterijų tipas | AA |
Klaviatūra | |
| Programuojami spartinimo klavišai | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + Bluetooth |
| Klaviatūros forma | Pilno dydžio (100%) |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Spartinimo klavišai | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Windows klavišai | Taip |
| Skaitmeninė klaviatūra | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Dažnio juosta | 2.4 GHz |
| Spartinimo klavišų skaičius | 12 |