- Prekė sandėlyje
-
−2%
„HyperX Pulsefire Haste 2“ belaidės ausinės, juodos
„HyperX Pulsefire Haste 2“ belaidės ausinės, juodos
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 10*
d. d.
| Prekės ženklas | HyperX |
| Svoris | 0,25 kg. |
| Gylis | 0,1 m. |
| Plotis | 0,066 m. |
| Ūgis | 0,156 m. |
| Tipas | Žaidimai |
| Mygtukų kiekis | 6–8, 6 |
| Programuojami klavišai | Yra |
| Slinkimo tipas | Volelis |
| Horizontalus slinkimas | Nėra |
| Belaidis ryšys | Yra |
| Ryšio tipas | Radijo kanalas / „Bluetooth“ / USB |
| Naudojamo akumuliatoriaus tipas | Baterija |
| Apšvietimo šaltinio tipas | LED |
| Maksimali jutiklio skiriamoji geba | 1200–4999 |
| Jutiklio skiriamoji geba | 26000 |
| Garantija asmenims | 2 metai |
| Spalva | Juoda |
| Dydis | Standartinis |
| Matmenys | 66,8 x 124,3 x 38,2 |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Jungiklio modelis | Nėra informacijos |
| Svorio reguliavimo sistema | Nėra |
| Kojų danga | Nėra informacijos |
| Laido ilgis | 1,8 m |
| Kuriai rankai tai skirta? | Gerai |
| Kitos funkcijos | RGB apšvietimas |
| Jutiklio modelis | HyperX 26K |
| Garantija juridiniams asmenims | 1 metai |
| Vertikali pelė | Ne |
| Bendrasis modelis | „HyperX Pulsefire Haste 2“ belaidės ausinės |