- Prekė sandėlyje
HP belaidė pelė 920 Ergo vertikali juoda
HP belaidė pelė 920 Ergo vertikali juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vertical design | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Rechargeable | Yes |
| Service life of battery | 4 month(s) |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Power source | Batteries |
| Charging port type | USB Type-C |
| Height | 77 mm |
| Width | 170 mm |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 167 g |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Receiver included | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Number of programmable buttons | 5 |
| Purpose | Universal |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 5 |
| Device interface | Bluetooth + USB Type-A |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Wireless range | 10 m |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |