HP belaidė pelė 920 Ergo vertikali juoda
HP belaidė pelė 920 Ergo vertikali juoda
















HP belaidė pelė 920 Ergo vertikali juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos tarnavimo laikas | 4 mėnesiai |
| Įkrovimo prievado tipas | USB C tipo |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Gylis | 100 mm |
| Plotis | 170 mm |
| Ūgis | 77 mm |
| Svoris | 167 g |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 5 |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Tikslas | Universalus |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ + A tipo USB |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |