-
−5%
HP 425 programuojama „Bluetooth“ pelė
HP 425 programuojama „Bluetooth“ pelė







HP 425 programuojama „Bluetooth“ pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| HP segmentas | Verslas |
| Plotis | 108,6 mm |
| Ūgis | 38 mm |
| Gylis | 61,6 mm |
| Svoris | 89 g |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |