-
−1%
HP 420 programuojama Bluetooth pelė
HP 420 programuojama Bluetooth pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segmentas | Pradžia |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Plotis | 108,6 mm |
| Svoris | 89 g |
| Ūgis | 38 mm |
| Gylis | 61,6 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |