- Prekė sandėlyje
HP 420 programuojama Bluetooth pelė
HP 420 programuojama Bluetooth pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segment | Home |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Battery type | AA |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Height | 38 mm |
| Width | 108.6 mm |
| Weight | 89 g |
| Depth | 61.6 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Buttons quantity | 7 |
| Device interface | Bluetooth |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Wireless range | 10 m |
| Warnings | The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Keep away from sources of heat. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199642200159 |