- Prekė sandėlyje
HP 250 dviguba pelė
HP 250 dviguba pelė






HP 250 dviguba pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segment | Home |
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Service life of battery | 12 month(s) |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Height | 38.2 mm |
| Weight | 66.7 g |
| Width | 69.3 mm |
| Depth | 115 mm |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 3 |
| Device interface | Bluetooth + USB Type-A |
| Wireless range | 10 m |