HP 250 dviguba pelė
HP 250 dviguba pelė






HP 250 dviguba pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segmentas | Pradžia |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 mėnesių |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AA |
| Ūgis | 38,2 mm |
| Plotis | 69,3 mm |
| Svoris | 66,7 g |
| Gylis | 115 mm |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ + A tipo USB |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |